Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 07:21:58

Дві третини всіх дітей, які помирають у віці до 18 років, потребують паліативної допомоги. ВІДЕО

31.10.2015   12:02Агенцiя

Комплексний підхід дозволяє покращити якість життя пацієнта та членів його родини, які зіштовхнулися з невиліковною недугою. А такими, за класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, визначено 574 хвороби.

На прес-конференції за підсумками реалізації проекту «Паліативна допомога дітям: від розуміння до реальних дій», яку провела громадська організація “Чернігів Європейський”, піднімались питання про значення такої допомоги для тяжкохворих дітей, про особливості проведення просвітницької роботи для громади, щодо проблем та перспектив розвитку паліативної допомоги в обласному центрі.

Результатом низки благодійних заходів стала адресна допомога на придбання ліків онкологічно хворим дітям — двом чотирирічним хлопчикам з багатодітних родин. 50% вартості лікування хворих компенсує держава, ще половину коштів на так звану «супроводжувальну терапію»мають знаходити батьки. 20 тисяч гривень, необхідних для підтримки, збирали волонтери та небайдужі чернігівці.

Серед найбільш розповсюджених хвороб, що передбачають надання паліативної допомоги дітям, онкологія – кожен третій випадок. Також, за даними Міністерства охорони здоров’я України, торік 17,5 тисяч малюків з вродженими та генетичними хворобами, ураженнями нервової системи, перинатальними патологіями, ВІЛ/СНІДом потребували консультативної допомоги фахівців з лікування болю, виїзних бригад вдома чи в хоспісі.

 

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини