Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 23:58:50

ДПІ у м. Чернігові розглянуто 59 запитів на публічну інформацію

31.10.2015   10:28

Зі слів начальника відділу надання адміністративних послуг, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Марії Ребенок в поточному році запитувачі, зокрема, зверталися за наданням копій документів, роз’ясненнями податкового законодавства, інформацією щодо контрольно-перевірочної роботи.

За категорією запитувачів: 16 запитів надійшло від громадян, 43 - від юридичних осіб. Жоден запит не залишено поза увагою - всі запити розглянуті та своєчасно надані відповіді. 
   
Нагадуємо, що детально ознайомитися з законодавством, регламентуючим питання доступу до публічної інформації, порядком складання, подання та формою подання запиту, а також безпосередньо відправити запит  можна як на офіційному веб - порталі ДФС України за адресою http://sfs.gov.ua у розділі «Публічна інформація», так і на відповідному інформаційному стенді, розміщеному в Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові, розташованого за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, буд. 28.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини