Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 00:41:13

Правоохоронці стали на перешкоді розкрадачам нафти

31.10.2015   09:43

Міліція Чернігівщини на території регіону, в тому числі в Прилуках і Прилуцькому районі, проводить масштабну боротьбу з організованими злочинними угрупованнями в різних сферах. Для Прилуччини найбільш актуальними на сьогодні є проблеми у паливно-енергетичній сфері.

На цьому напрямку протягом останнього місяця викрито ряд резонансних злочинів, про що міліція широко інформувала громадськість після кожного подібного факту.

Загалом правоохоронці викрили у регіоні декілька організованих злочинних груп, які розгорнули бурхливу діяльність з розкрадання паливних ресурсів. Міліція, крім того, має ще оперативну інформацію і проводить необхідні оперативно-слідчі дії. Варто підкреслити, що подібних викриттів тут не було впродовж попереднього десятиліття.

У разі необхідності проведення слідчих дій за тим чи іншим фактом, всі обшуки та затримання узгоджувалися з прокуратурою і були санкціоновані рішеннями судів. Всі дії проводилися в межах, окреслених чинним законодавством.

В рамках цієї діяльності працівники міліції довели причетність до організації злочинної діяльності та затримали громадянина Т., який відігравав роль лідера одного з розгалужених злочинних угруповань, орієнтованих на розкрадання нафтопродуктів та інших злочинів.

Наразі задокументовано 2 факти розкрадань нафти, затримані мікроавтобус та 2 КАМАЗи із нафтою, закамуфльовані під зерновози. Працівниками Прилуцького міського відділу вилучено у членів злочинної групи 3 гранати та наркотичні засоби. Це додатково свідчить, що у своїй злочинній діяльності ці громадяни не гребували нічим, що дозволяє отримувати неконтрольовані прибутки або може бути застосоване як знаряддя захисту свого злочинного бізнесу.

З об'єктивних причин останнім часом зросла кількість злочинів, пов'язаних із незаконним обігом, а подекуди й застосуванням вогнепальної зброї. На даний час на Прилуччині виявлено 15 фактів незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами (ст. 263 Кримінального кодексу України), з яких по 13 - оголошено про підозру. Торік переважало виявлення фактів незаконного зберігання набоїв та саморобних пристроїв для стрільби, тоді як у поточному році працівники Прилуцького МВ УМВС виявляють та вилучають пістолети-кулемети, гранати, бойові пістолети. Тобто відбувся перехід від кількісних до якісних показників в роботі міліції на цьому напрямку.

В загальному підсумку, значно збільшилася кількість розкритих злочинів у всіх сферах діяльності міліції. Зрозуміло, що в такій ситуації криміналітет не хоче втрачати свої прибутки і для дискредитації міліції використовує будь-які методи.

Це ми бачимо  з негативної реакції деяких «зацікавлених» засобів масової інформації. Насправді вона є надійним підтвердженням правильності курсу, якого дотримується міліція Чернігівщини в цілому і Прилуччини - зокрема. Цей курс залишатиметься незмінним і надалі, міліція продовжить активну боротьбу зі злочинними проявами в усіх сферах.
 

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини