Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 01:38:38

Розкриття по "гарячих слідах"

30.10.2015   13:21Агенцiя

29 жовтня поточного року о 13:30 годині до чергової частини Бобровицького відділу міліції надійшло повідомлення одного з мешканців районного центру про те, що невідома особа з подвір’я за місцем мешкання заявника викрала автомобіль «NIVA CHEVROLET».

В ході оперативно-профілактичних заходів вже через 2-ві години працівники Бобровицької Державтоінспекції встановили місцезнаходження викраденого автомобіля та на одній з вулиць міста з дотриманням заходів безпеки зупинили автомобіль.

В ході подальшої перевірки було встановлено особу водія причетного до вчинення злочину. Ним виявився 30-ти річний місцевий мешканець – Роман, який перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння побачивши автівку та ще й з ключами в замку запалення, не змій втриматись від спокуси та без перешкод нею заволодів.

На «горе-водія» складені адміністративні матеріали за статтями 130. ст.126 Кодексу України про Адміністративну відповідальність (керування в стані алкогольного сп’яніння та без документів).

Наразі відкрите кримінальне провадження, тривають слідчі дії. Автомобіль повернуто власнику.

  
Шановні учасники дорожнього руху!

Пункт 15.12 ПДР України: водій не повинен залишати транспортний засіб, не вживши всіх заходів, щоб не допустити його самовільного руху, проникнення до нього і (або) незаконного заволодіння ним.
Не варто залишати на помітному місці цінні речі, водійські документи та документи на авто;
Не варто зупинятися вночі на трасах, особливо в безлюдному місці, зупиняйтеся лише на стаціонарних постах ДАІ або коли зупиняють вас в освітленому місці співробітники міліції повністю екіпіровані, на службовому транспорті;
Не користуйтесь послугами сумнівних СТО;
Перебуваючи в салоні, не забувайте закривати замки зсередини;
Ніколи не залишайте ключ в замку запалювання, навіть якщо збираєтеся оглянути шини авто чи просто протерти скло;
Якщо ваш «залізний кінь» обладнаний «суперскладною» системою охорони, не наклеюйте на скло логотипи її виробника. Це спрощує роботу злочинця;
Використовуйте маркування деталей автомобіля. Це відштовхне від нього охочих вкрасти і розпродати автомобіль частинами.
I пам’ятайте - значно легше запобігти злочину, ніж його розкрити.

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини