Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 09:29:57

Правоохоронці повернули представнику ОБСЄ майно, викрадене злодієм з готельного номеру

30.10.2015   13:14

Начальник УМВС в Чернігівській області Едуард Альохін передав керівнику групи представників ОБСЕ "Ipad" і фотоапарат, викрадені 26 жовтня в Ніжині з помешкання офіційного спостерігача від бюро демократичних інститутів і прав людини.

26 жовтня до чергової частини Ніжинського міськвідділу УМВС в Чернігівській області надійшло повідомлення, що невідома особа проникла до номеру готелю, де мешкає офіційний спостерігач від бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЕ та викрала звідти планшет "Ipad" і фотоапарат.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група міськвідділу та кінолог зі службовою собакою. Інформація про подію була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Правоохоронці провели комплекс оперативно-розшукових заходів, в результаті яких вийшли на злодія. Ним виявився 20-річний мешканець Носівки, який видав викрадене. Підозрюваний затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.

30 жовтня начальник Управління МВС України в Чернігівській області Едуард Альохін особисто зустрівся з керівником групи представників ОБСЕ і передав йому планшет "Ipad" і фотоапарат. Іноземець висловив подяку правоохоронцям за оперативно розкритий злочин і відзначив високий професіоналізм міліціонерів, які невдовзі стануть поліцейськими.

Під час неформального спілкування представник ОБСЄ висловив задоволення тим, як міліція виконувала службові обов'язки під час виборчої кампанії та належною охороною громадського порядку на виборчих дільницях.

Останні новини Чернігівщини

Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15

Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…

Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14

З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.

22 квітня: цей день в Україні і світі

22 квітня: цей день в Україні і світі 08:12

День 1519 Російська агресія - Day 1519 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини