Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 10:07:44

У Чернігівській області житлові субсидії отримують 139 тисяч сімей

30.10.2015   11:17Агенцiя

Понад 3,5 мільйона українських сімей отримали субсидії за новим порядком. Про це повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко на брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

За рахунок реформи системи субсидій, яку проводив Уряд протягом останніх чотирьох місяців, вдалося збільшити ефективність надання субсидій населенню.

Так, станом на 23 жовтня у Чернігівській області житлові субсидії отримують 139 тисяч сімей – показник 2014 року перевищено в 3,5 рази. Ще близько 20 тисяч заяв перебувають на розгляді в управліннях соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій. Отже, загалом до реформованої системи субсидій вже залучено 159 тисяч родин.

І хоча органи соцзахисту наразі мають надзвичайно велике навантаження у зв’язку з такою кількістю звернень, все ж Чернігівщина знаходиться на належному рівні щодо оперативності призначень субсидій.

В області налагоджено обмін інформацією з організаціями-надавачами послуг. З метою максимального охоплення населення житловими субсидіями постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення.

Основним завданням управлінь соціального захисту на сьогодні є перерахунок житлових субсидій з урахуванням початку опалювального періоду. Проте цей перерахунок проводиться автоматично, без звернення громадян. Отже, додатково жодних документів подавати не потрібно.

До того ж, після проведення перерахунку розміри субсидії громадян суттєво зростуть.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.