Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 08:57:57

Рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку

30.10.2015   07:26

29 жовтня о 15:10 у м. Бахмач до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних житлових будинків по вул. Ватутіна.

На місце події прибули вогнеборці 14-ї державної пожежно-рятувальної частини. У цей час вогнем частково був охоплений дах житлового будинку та спостерігалося щільне задимлення в середині помешкання.

Вогнеборці о 15:25 локалізували та о 17:05 ліквідували пожежу. Вогнем  знищено перекриття на площі 4  кв. м., пошкоджено стіни та речі домашнього вжитку.

В ході розслідування причини та обставин виникнення пожежі з’ясувалося, що загоряння сталося через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні приладів пічного опалення.


Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій застерігають. В прохолодну пору року в житлових будинках загорання найчастіше відбуваються через перегрівання приладів пічного опалення, у результаті застосування для їх розтоплювання горючих і легкозаймистих рідин, появи в кам'яній кладці тріщин, а також через випадання з топки жарин. Нехтування або невиконання елементарних правил пожежної безпеки, недбалість чи необережність громадян завжди обертаються пожежами, які завдають людям болю і страждань.

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини