Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 01:34:51

Громадяни мають право подати звернення до прокуратури через Інтернет та по телефону

29.10.2015   07:37Агенцiя

Верховною Радою України 02.07.2015 прийнятий Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції». Закон набрав чинності 28.10.2015.

Віднині усне звернення може викладатися громадянином не лише на особистому прийомі, але й за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні «гарячі лінії».

Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). При цьому крім загальних вимог також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Також Законом надано громадянам право звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування з електронними петиціями через їх офіційний веб-сайт або веб-сайт громадського об’єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції.

Вимоги щодо оформлення електронної петиції, порядку її розгляду містяться у ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/393/96-вр.

Адреса електронної пошти для надсилання електронних звернень у прокуратурі Чернігівської області: zvern@chrg.gp.gov.ua.

Номер контактного телефону для отримання усного звернення: (0462) 67 44 46.

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини