Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 23:50:16

Заздалегідь подбайте про отримання електронного ключа

28.10.2015   12:17Агенцiя

Кількість платників податків, що надсилають податкову звітність та звітність з єдиного внеску до органів ДФС із застосуванням всесвітньої комп’ютерної мережі Інтернет постійно зростає.

Пов’язує це начальник відділу реєстрації користувачів  при ГУ ДФС у Чернігівській області Олександр Кулик, у першу чергу, із збільшенням електронних сервісів і можливістю використання електронного цифрового підпису не тільки для подання податкової звітності та оформлення митних декларацій. Наразі за наявності електронного цифрового підпису в режимі он-лайн можна звітувати ще й до Пенсійного фонду та органів державної статистики, мати доступи до реєстрів Міністерства юстиції України, участі в державних закупівлях тощо.
   
Відтак, керівник структурного підрозділу ГУ ДФС Чернігівщини ще раз наголошує на тому, що послуги електронного цифрового підпису - зручний та сучасний спосіб не тільки для спрощення документообігу у суб’єктів підприємницької діяльності, але й можливість шифрування особистих документів будь-якому користувачу для передачі їх електронною поштою.
   
До речі, відділом реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області в поточному році  видано понад 23 тисячі посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису.
    
Бланки документів, зразки їх заповнення, перелік необхідних для реєстрації документів для подальшого оформлення безкоштовного ключа кожен платник податків може отримати на офіційному інформаційному веб – порталі АЦСК ІДД  за посиланням http://www.acskidd.gov.ua.     
        
Поряд з цим, Олександр Кулик повідомив, що у зв’язку з виявленням фактів отримання послуг ЕЦП з використанням підроблених реєстраційних документів та з метою упередження таких випадків в майбутньому, АЦСК ІДД ДФС з 15.10.2015 року обмежує територію реєстрації заявників -  юридичних осіб.
       
Так, платники податків - юридичні особи зможуть отримувати послуги ЕЦП в будь-яких пунктах реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС, розміщених в області, у якій зареєстрований платник податків.
Зазначені обмеження стосуються виключно юридичних осіб. Контактну інформацію щодо розміщення пунктів реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС можна переглянути за посиланням http://acskidd.gov.ua/contacts.
    
Звертаємо увагу платників податків, що термін дії посилених сертифікатів електронних ключів цифрового відпису становить 2 роки. Тому тим, хто отримав електронні ключі починаючи з листопада 2013 року - пропонуємо заздалегідь потурбуватися про оформлення нових сертифікатів ключів для своєчасного звітування.
   
Вкотре нагадуємо, що для отримання  безкоштовного ключа електронного цифрового підпису потрібно звернутися до  відділу реєстрації користувачів при ГУ ДФС у  Чернігівській області: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, 1-й поверх, кім.14. Телефон для довідок (0462)77-49-27.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.