Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 16:10:20

Заздалегідь подбайте про отримання електронного ключа

28.10.2015   12:17Агенцiя

Кількість платників податків, що надсилають податкову звітність та звітність з єдиного внеску до органів ДФС із застосуванням всесвітньої комп’ютерної мережі Інтернет постійно зростає.

Пов’язує це начальник відділу реєстрації користувачів  при ГУ ДФС у Чернігівській області Олександр Кулик, у першу чергу, із збільшенням електронних сервісів і можливістю використання електронного цифрового підпису не тільки для подання податкової звітності та оформлення митних декларацій. Наразі за наявності електронного цифрового підпису в режимі он-лайн можна звітувати ще й до Пенсійного фонду та органів державної статистики, мати доступи до реєстрів Міністерства юстиції України, участі в державних закупівлях тощо.
   
Відтак, керівник структурного підрозділу ГУ ДФС Чернігівщини ще раз наголошує на тому, що послуги електронного цифрового підпису - зручний та сучасний спосіб не тільки для спрощення документообігу у суб’єктів підприємницької діяльності, але й можливість шифрування особистих документів будь-якому користувачу для передачі їх електронною поштою.
   
До речі, відділом реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області в поточному році  видано понад 23 тисячі посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису.
    
Бланки документів, зразки їх заповнення, перелік необхідних для реєстрації документів для подальшого оформлення безкоштовного ключа кожен платник податків може отримати на офіційному інформаційному веб – порталі АЦСК ІДД  за посиланням http://www.acskidd.gov.ua.     
        
Поряд з цим, Олександр Кулик повідомив, що у зв’язку з виявленням фактів отримання послуг ЕЦП з використанням підроблених реєстраційних документів та з метою упередження таких випадків в майбутньому, АЦСК ІДД ДФС з 15.10.2015 року обмежує територію реєстрації заявників -  юридичних осіб.
       
Так, платники податків - юридичні особи зможуть отримувати послуги ЕЦП в будь-яких пунктах реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС, розміщених в області, у якій зареєстрований платник податків.
Зазначені обмеження стосуються виключно юридичних осіб. Контактну інформацію щодо розміщення пунктів реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС можна переглянути за посиланням http://acskidd.gov.ua/contacts.
    
Звертаємо увагу платників податків, що термін дії посилених сертифікатів електронних ключів цифрового відпису становить 2 роки. Тому тим, хто отримав електронні ключі починаючи з листопада 2013 року - пропонуємо заздалегідь потурбуватися про оформлення нових сертифікатів ключів для своєчасного звітування.
   
Вкотре нагадуємо, що для отримання  безкоштовного ключа електронного цифрового підпису потрібно звернутися до  відділу реєстрації користувачів при ГУ ДФС у  Чернігівській області: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, 1-й поверх, кім.14. Телефон для довідок (0462)77-49-27.

Останні новини Чернігівщини

З державного бюджету упереджено стягнення понад 1 мільйона гривень

З державного бюджету упереджено стягнення понад 1 мільйона гривень 14:53

Органами прокуратури області проводиться системна робота, спрямована на недопущення порушення інтересів держави у ході розгляду судами справ за позовами інших осіб.

Поліція затримала водія, який напідпитку збив двох дівчат і втік

Поліція затримала водія, який напідпитку збив двох дівчат і втік 14:48

Співробітники Прилуцького відділу поліції затримали чоловіка, який сів п'яним за кермо Форда, збив на пішохідному переході двох дівчат 20-ти років та ще й намагався втекти разом зі своїм пасажиром.

Чернігів: на перехресті Доценка/Космонавтів з 17 серпня - дорожні роботи з перекриттям руху автотранспорту

Чернігів: на перехресті Доценка/Космонавтів з 17 серпня - дорожні роботи з перекриттям руху автотранспорту 14:42

У Чернігові з 8.00 год. 17 серпня по 22.00 год. 4 вересня на перехресті вул.Доценка та вул.Космонавтів проводитимуть комплекс ремонтних робіт. На цій ділянці відповідно до проєктного рішення облаштовуватимуть, зокрема, круговий рух автотранспорту.

Зафіксовано 20 нових випадків захворювання COVID-19

Зафіксовано 20 нових випадків захворювання COVID-19 14:40

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину суботи 15 серпня в області виявлено 20 нових випадків COVID-19.

“Jazz-Куліса vol.XIV” – повтор на прохання глядачів

“Jazz-Куліса vol.XIV” – повтор на прохання глядачів 11:39

14 серпня джаз-бенд “BissQuit” і Анастасія Міляєва знову представили глядачам проєкт “Jazz-Куліса vol.XIV”.