Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 03:07:28

Кордон за тиждень

28.10.2015   12:14Агенцiя

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.

З 19 по 25 жовтня 2015 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 55,2 тис. осіб та 13 тис. транспортних засобів. 

За порушення державного кордону затримано одну особу. До адміністративної відповідальності притягнуто 19 осіб, на яких накладено штрафів на суму 10724 гривні.

Через державний кордон не пропущено 27 осіб, з яких 12 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 4 громадяни Росії, один з яких не зміг підтвердити мету своєї поїздки до України, а решта на інших законних підставах.

За вихідні дні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 21 тис. осіб та 4,8 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено одну особу.

За перші дні тижня через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 14,8 тис. осіб та 3,4 тис. транспортних засобів, За порушення державного кордону затримано 2 особи, через державний кордон не пропущено 13 осіб, з яких 3 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 6 громадяни Росії, 3 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а решта на інших законних підставах.

До адміністративної відповідальності притягнуто 12 осіб, на яких накладено штрафів на суму 6749 гривень.

Останні новини Чернігівщини

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон 16:39

Кабінет міністрів на засіданні 1 квітня запровадив більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року.

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала 14:26

Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах 14:14

Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 30 га.

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини