Направлено до суду обвинувальний акт стосовно лікарів, які вимагали 2 тис. доларів США за надання висновку про непридатність до військової служби
Завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою) стосовно лікарів за надання висновку про непридатність до військової служби.
Досудовим слідством встановлено, що старший лікар-інспектор відділу експертиз Центральної військово-лікарської комісії Міністерства оборони України та заступник начальника госпіталю з медичної частини – начальник медичної частини військового госпіталю військово-медичного департаменту Міністерства оборони України вимагали та одержали від військовослужбовця 2 тис. доларів США за сприяння у видачі йому висновку про непридатність до проходження подальшої військової служби та комісуванні із лав Збройних Сил України.
За такі дії обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська дзюдоїстка Анна Казакова здобула бронзу на етапі Відкритого Кубка Європи в Італії 10:39
У Конельяно (Італія) триває черговий етап Відкритого Кубка Європи з дзюдо, в якому беруть участь майже 350 спортсменів із 38 країн.
Чернігівська легкоатлетка Ганна Жмурко у складі збірної України виборола «срібло» на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу в Румунії 10:37
Фінішував чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу, що проходив у Бейле-Фелікс (Румунія).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
10 листопада: цей день в Україні і світі 10:32
День 1356 Російська агресія - Day 1356 Russian aggression
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.