Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 07:29:23

На Чернігівщині платники безкоштовно отримали понад 23 тисячі цифрових сертифікатів

27.10.2015   15:56Агенцiя

Як повідомив начальник відділу реєстрації користувачів при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області Олександр Кулик, з початку 2015 року 7,4 тис. платників Чернігівщини стали клієнтами Центру сертифікації ключів та отримали понад 23 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів.

Відділ реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області надає послуги електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) на безкоштовній основі, що робить їх доступними для кожного.
Використання електронних сервісів та електронного документообігу у багатьох випадках супроводжується використанням ЕЦП, що дає змогу ідентифікувати підписувача та безумовно зберегти цілісність даних.
   
Інформуємо, що з 15 жовтня запроваджені новації для користувачів сервісу. У зв’язку з виявленням фактів отримання послуг ЕЦП з використанням підроблених реєстраційних документів та з метою упередження таких випадків у майбутньому Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі – АЦСК ІДД ДФС) обмежив територію реєстрації заявників – юридичних осіб.
   
Відтепер платники податків – юридичні особи зможуть отримувати послуги ЕЦП у будь-яких пунктах реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС розміщених в області, у якій зареєстрований платник податків.
   
Дані обмеження не стосуються органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної форми власності.

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.