Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 03:30:37

Проведено чергову зустріч із представниками Консультативної місії Європейського Союзу в Україні

27.10.2015   15:31Агенцiя

26 жовтня, у прокуратурі Чернігівської області відбулася чергова зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу в Україні – фахівцями відділу з питань регіонального співробітництва Євою Спасовські та Володимиром Головатенком.

Представники делегації розповіли про головну мету діяльності Місії в Україні, яка полягає в наданні допомоги у сфері реформування правоохоронних органів, а також в удосконаленні системи управління правоохоронними органами та забезпечення демократичного контролю над ними.

Гостей поінформовано щодо функцій, покладених на органи прокуратури, та ролі процесуального керівника у кримінальному провадженні в умовах реформування відомства, зупинившись також на взаємодії правоохоронних органів регіону в боротьбі зі злочинністю, захисті прав учасників  кримінального процесу.

Також сторони обговорили широке коло питань, пов’язаних із реформуванням сектору верховенства права, стандартів справедливого правосуддя, особливостей кадрових змін, взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації.

Представники Місії подякували за зустріч та зазначили, що підтримують ідею використання кращого європейського досвіду в Україні, активно працюють над налагодженням робочих стосунків з представниками всіх правоохоронних органів та правових інститутів.

Останні новини Чернігівщини

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон 16:39

Кабінет міністрів на засіданні 1 квітня запровадив більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року.

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала 14:26

Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах 14:14

Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 30 га.

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини