Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 10:09:25

Рятувальники та освітяни проводять "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності"

23.10.2015   13:18Агенцiя

Навчання дітей правилам безпечної поведінки є невід'ємною частиною виховання підростаючого покоління.

Нажаль, найчастіше причинами дитячого травматизму і трагічних наслідків, особливо під час канікул, є пустощі з вогнем, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, порушення правил дорожнього руху, ігри на льоду водойм, недотримання заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних та невідомих предметів.

З метою здійснення профілактично-роз’яснювальних заходів серед дітей та учнівської молоді рятувальники УДСНС, освітяни, фахівці навчально-методичного центру та безпеки життєдіяльності організували проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», який триває в усіх закладах освіти області з 19 по 23 жовтня.
   
В рамках заходу, 22 жовтня фахівці Чернігівського міського відділу Управління ДСНС взяли участь у відкритому тематичному уроці, який влаштували учні 2-го класу школи № 33, а також завітали з пожежно-рятувальною технікою та озброєнням до школи інтернату ім. Ю.М. Коцюбинського.

Рятувальники ознайомили учнів з основними вимогами правил безпеки життєдіяльності, поводження у разі виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів, а також наочно продемонстрували методи гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій. Це викликало у дітей неабиякий інтерес, адже вони змогли посидіти в кабіні пожежного автомобіля, приміряти захисний протигаз і навіть попрацювати зі спецінструментом.  Крім того, рятувальники надали вичерпні відповіді та практичні поради на запитання дітей щодо дій у тих чи інших надзвичайних ситуаціях.

Слід зазначити, що систематичне проведення практичних відпрацювань, різноманітних тематичних конкурсів і вікторин, відвідувань пожежно-технічної виставки і підрозділів ДСНС є дуже важливим, оскільки дає змогу навчити дітей жити безпечно.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 3 червня до 8:00 4 червня 2020 року.

Сосницька громада ремонтує дороги за власний рахунок

Сосницька громада ремонтує дороги за власний рахунок 08:46

В цьому році, вперше за останні роки, Сосницька громада провела капітальний ремонт дорожнього полотна за рахунок місцевого бюджету.

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника 08:11

Персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України показує нульову толерантність до корупції та протидіє корупційним діям на кордоні.

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель 08:01

Прокуратура Чернігівської області звернулася до суду з позовом, в якому вимагає визнати недійсною додаткову угоду до договору про закупівлю газового палива.

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові 07:53

Упродовж кількох годин оперативники Прилуцького відділу поліції затримали зловмисника, який в ході раптової сварки спричинив смертельні тілесні ушкодження своєму сусідові.