В результаті ДТП загинуло троє людей
На Чернігівщині правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинуло троє людей.
Внаслідок страшної ДТП, що сталася на Чернігівщині, вижив тільки водій, медики констатували у нього травми голови, грудної клітини, живота і закритий перелом передпліччя.
22 жовтня близько 7 ранку на автодорозі Іванівська Слобода - Вікторівка Чернігівського району водій автомобіля ВАЗ-2107, рухаючись в напрямку с. Вікторівка, на заокругленні дороги не впорався з керуванням, не вибрав безпечної швидкості руху, з'їхав в правий кювет та скоїв наїзд на придорожнє дерево.
Внаслідок ДТП троє пасажирів (двоє чоловіків і жінка) загинули на місці пригоди, водій отримав тілесні ушкодження і госпіталізований до реанімаційного відділення Чернігівської міської лікарні №2.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) - караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Триває розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.