Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 12:38:24

В Менській виправній колонії засуджені виготовляють точні копії кораблів

20.10.2015   14:28Агенцiя

Виготовити макет корабля дуже складно. Кожна деталь виготовляється і обробляється вручну, тому на виготовлення чергового макету витрачається велика кількість часу.

Найбільш кропітка робота – виготовлення кіля. Щогли вистругуються з тонких рейок. На першому етапі виготовляються лише перші заготовки, а збірка і фарбування корабля здійснюється пізніше.

Для багатьох засуджених створення моделей кораблів – це щось більше, ніж звичайне хобі і цікаве заняття. Це, перш за все, можливість самовираження, спосіб реалізувати свої таланти і, разом з цим, можливість відволіктись і поринути у світ мрій. Незалежно від того, бойовий це корабель, сучасна яхта, або історична галера – кожне судно втілює собою всю могутність морських просторів.

«Регулярна виховна робота із засудженими, в процесі якої виявляються здібності і інтереси, допоможе засудженим реалізувати свій потенціал і відкрити в собі нові творчі завдатки. А створення копій кораблів сприяє розвитку уваги, концентрації і самовираження», - вважає заступник начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи Сергій Бур.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.