Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 11:53:06

Прокуратура контролює стан розслідування кримінального провадження щодо будівництва по вул. Войкова, 27 у м. Чернігові

17.10.2015   09:25

Прокуратура області контролює стан досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом порушень при здачі в експлуатацію багатоповерхового житлового будинку по вулиці Войкова, 27 у м. Чернігові.

Встановлено, що покупці квартир будинку, який збудовано на замовлення КП «Чернігівбудінвест», не можуть вселитися до помешкань через відсутність підключення до електромережі.  Між замовником будівництва будинку, в тому числі й трансформаторної підстанції, та ПАТ «Чернігівобленерго», яким має бути погоджено підключення будинку до електромережі, проблемні питання щодо електропостачання не врегульовано.

Як наслідок, порушено права власників квартир.

З метою об’єктивної перевірки можливих фактів службового недбальства посадових осіб підприємства-замовника при здачі в експлуатацію багатоповерхового житлового будинку прокуратурою міста Чернігова 09.09.2015 розпочато кримінальне провадження. Досудове розслідування відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України здійснюється Чернігівським міськвідділом міліції.

Згідно з інформацією Державної архітектурно-будівельної інспекції України в області  здача будинку неможлива через невжиття належних заходів замовником до введення в експлуатацію саме трансформаторної підстанції, через яку повинна подаватися електроенергія.

Для активізації та прискорення розслідування прокуратурою області витребувано та вивчено матеріали кримінального провадження. Стан розслідування заслухано на оперативні нараді у керівництва  прокуратури області. За результатами розроблено заходи, зокрема слідчому підготовлено вказівки, спрямовані на проведення повного, всебічного та об’єктивного розслідування та встановлення конкретних винних осіб, їх притягнення до передбаченої законом відповідальності.

У рамках  провадження для дослідження окремих питань, які потребують спеціальних технічних знань у сфері електропостачання, залучено спеціалістів інспекції Держенергонагляду. Враховуючи, що ПАТ «Чернігівобленерго» займає монопольне становище на ринку постачання електроенергії, до провадження буде залучено  Антимонопольний комітет України.

Стан слідства перебуває на контролі прокуратури області.

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини