Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 січня, 22:36:06

Прокуратура контролює стан розслідування кримінального провадження щодо будівництва по вул. Войкова, 27 у м. Чернігові

17.10.2015   09:25

Прокуратура області контролює стан досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом порушень при здачі в експлуатацію багатоповерхового житлового будинку по вулиці Войкова, 27 у м. Чернігові.

Встановлено, що покупці квартир будинку, який збудовано на замовлення КП «Чернігівбудінвест», не можуть вселитися до помешкань через відсутність підключення до електромережі.  Між замовником будівництва будинку, в тому числі й трансформаторної підстанції, та ПАТ «Чернігівобленерго», яким має бути погоджено підключення будинку до електромережі, проблемні питання щодо електропостачання не врегульовано.

Як наслідок, порушено права власників квартир.

З метою об’єктивної перевірки можливих фактів службового недбальства посадових осіб підприємства-замовника при здачі в експлуатацію багатоповерхового житлового будинку прокуратурою міста Чернігова 09.09.2015 розпочато кримінальне провадження. Досудове розслідування відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України здійснюється Чернігівським міськвідділом міліції.

Згідно з інформацією Державної архітектурно-будівельної інспекції України в області  здача будинку неможлива через невжиття належних заходів замовником до введення в експлуатацію саме трансформаторної підстанції, через яку повинна подаватися електроенергія.

Для активізації та прискорення розслідування прокуратурою області витребувано та вивчено матеріали кримінального провадження. Стан розслідування заслухано на оперативні нараді у керівництва  прокуратури області. За результатами розроблено заходи, зокрема слідчому підготовлено вказівки, спрямовані на проведення повного, всебічного та об’єктивного розслідування та встановлення конкретних винних осіб, їх притягнення до передбаченої законом відповідальності.

У рамках  провадження для дослідження окремих питань, які потребують спеціальних технічних знань у сфері електропостачання, залучено спеціалістів інспекції Держенергонагляду. Враховуючи, що ПАТ «Чернігівобленерго» займає монопольне становище на ринку постачання електроенергії, до провадження буде залучено  Антимонопольний комітет України.

Стан слідства перебуває на контролі прокуратури області.

Останні новини Чернігівщини

Добрянська громада провела свою першу сесію

Добрянська громада провела свою першу сесію 16:46

Експерти Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» (ULEAD Чернігівський регіональний офіс) вже не перший рік надають методичну та експертну підтримку об’єднаних територіальним громадам Чернігівщини.

Робити добрі справи ніколи не запізно

Робити добрі справи ніколи не запізно 14:51

Напередодні Нового року та Різдва Христового артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України провели для малечі у Києві, Чернігові та селищах Десна і Гончарівське близько п’ятнадцяти чудових театралізованих новорічних ранків та вистав.

У зв'язку з поривом водопроводу перекрито водопостачання

У зв'язку з поривом водопроводу перекрито водопостачання 14:42

Підвезення питної води буде забезпечене.

До 2 років 6 місяців засуджено чоловіка за незаконне вирощування рослин коноплі

До 2 років 6 місяців засуджено чоловіка за незаконне вирощування рослин коноплі 14:25

Вироком Бахмацького районного суду Чернігівської області громадянина С. визнано винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів), ч. 1 ст. 310 (незаконне вирощування рослин коноплі) КК України.

На Суспільному вийде нова програма

На Суспільному вийде нова програма "Артефакти" 14:21

19 січня стартує програма «Артефакти» про історію Чернігівщини в ефірі всіх регіональних телеканалів Суспільного. Вона стала одним із проєктів, які відібрали на пітчингу Суспільного й підготували з командою продюсерів минулої осені. Створювали програму за сприяння UA: ЧЕРНІГІВ.