За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито 42 злочини, з них: 1 пограбування, 12 крадіжок індивідуального майна, 1 крадіжка колективного майна, 7 фактів шахрайства, 1 факт вилучення зброї та боєприпасів, 6 фактів ухилення від сплати аліментів, 2 факти привласнення розтрати майна, 1 факт службового підроблення, 1 факт ухилення від покарання, 2 факти збуту підакцизних товарів, 2 факти підробки використання документів, 5 фактів вилучення наркотиків, 1 незаконне заволодіння транспортним засобом.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 21 водія, з яких по Чернігову -3, по Прилуках – 1, та 5 нетверезих скутеристів.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено адмінпротоколів 267 з них: 15 – за дрібне хуліганство, 88 – за порушення правил дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.