Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 16:35:23

Весняна повінь може відрізати від світу 31 чернігівське село

15.03.2012   08:04Агенцiя

На Чернігівщині негативного впливу весняної повені можуть зазнати 33 населені пункти регіону, в яких проживають 3,5 тис. людей.

Як передає кореспондент УНІАН, про це під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської ОДА В’ячеслав Рига.

За його прогнозами, повеневі води порушать транспортне сполучення з райцентрами жителів 31 населеного пункт, частково підтоплять 2 села у Борзнянському та Коропському районах. Також очікується, що повеневі води підтоплять окремі ділянки автомобільних доріг місцевого значення на підходах до населених пунктів загальною довжиною понад 21 км. У районах можливого негативного впливу весняної повені розташовано 4 загальноосвітні школи, в яких навчається понад 185 учнів та 11 ФАПів і сільських лікарських амбулаторій.

„Забезпечення нормального учбового процесу буде потребувати додаткових витрат, пов’язаних із транспортуванням, харчуванням та розміщенням учнів у населених пунктах, які будуть повністю відрізатися від транспортного сполучення з райцентрами та іншими населеними пунктами”, – зазначив В.Рига.

Він також підкреслив, що для запобігання виникненню можливих надзвичайних ситуацій, в області розроблено і реалізується комплекс першочергових попереджувальних заходів щодо безпечного пропуску льодоходу, повені і дощових паводків, організації життєдіяльності населення у період водопілля. Зокрема, уточнено карту-схему виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пропуском льодоходу і весняної повені, визначено об’єкти життєзабезпечення населення, транспорту, енергетики, зв’язку та інші об’єкти господарювання, які можуть зазнати негативного впливу весняної повені, заходи щодо їх захисту і забезпечення сталої діяльності. У підвідомчих організаціях створено аварійні бригади, підготовлено автотракторну техніку, електрозварювальні агрегати, засоби відкачування води тощо.

Водночас, за інформацією начальника обласного центру з гідрометеорології Анатолія Тхорика, максимальні рівні води цьогорічного водопілля на р. Дніпрі в межах Чернігівської області будуть низькими, а на річках Десні та Сеймі нижчими відповідних середніх багаторічних значень.

http://www.unian.net/ukr/news/491752-vesnyana-povin-moje-vidrizati-vid-svitu-31-chernigivske-selo.html

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

Наша мета – ще більше укриттів для садочків та шкіл Чернігівщини: БФ «Янголи Свободи» – на зустрічі з командою ОВА 09:29

Днями представники Міжнародного благодійного фонду «Янголи Свободи» зустрілися з заступником голови Чернігівської ОДА Іваном Ващенком.

На Чернігівщині вже зібрали понад половину ранніх зернових 08:46

На Чернігівщині триває жнивна кампанія. Станом на 6 серпня аграрії області обмолотили 219,2 тисячі гектарів сільськогосподарських культур.

12 серпня: цей день в Україні і світі 08:19

День 1630 Російська агресія - Day 1630 Russian aggression

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини