Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 05:46:43

Весняна повінь може відрізати від світу 31 чернігівське село

15.03.2012   08:04Агенцiя

На Чернігівщині негативного впливу весняної повені можуть зазнати 33 населені пункти регіону, в яких проживають 3,5 тис. людей.

Як передає кореспондент УНІАН, про це під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської ОДА В’ячеслав Рига.

За його прогнозами, повеневі води порушать транспортне сполучення з райцентрами жителів 31 населеного пункт, частково підтоплять 2 села у Борзнянському та Коропському районах. Також очікується, що повеневі води підтоплять окремі ділянки автомобільних доріг місцевого значення на підходах до населених пунктів загальною довжиною понад 21 км. У районах можливого негативного впливу весняної повені розташовано 4 загальноосвітні школи, в яких навчається понад 185 учнів та 11 ФАПів і сільських лікарських амбулаторій.

„Забезпечення нормального учбового процесу буде потребувати додаткових витрат, пов’язаних із транспортуванням, харчуванням та розміщенням учнів у населених пунктах, які будуть повністю відрізатися від транспортного сполучення з райцентрами та іншими населеними пунктами”, – зазначив В.Рига.

Він також підкреслив, що для запобігання виникненню можливих надзвичайних ситуацій, в області розроблено і реалізується комплекс першочергових попереджувальних заходів щодо безпечного пропуску льодоходу, повені і дощових паводків, організації життєдіяльності населення у період водопілля. Зокрема, уточнено карту-схему виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пропуском льодоходу і весняної повені, визначено об’єкти життєзабезпечення населення, транспорту, енергетики, зв’язку та інші об’єкти господарювання, які можуть зазнати негативного впливу весняної повені, заходи щодо їх захисту і забезпечення сталої діяльності. У підвідомчих організаціях створено аварійні бригади, підготовлено автотракторну техніку, електрозварювальні агрегати, засоби відкачування води тощо.

Водночас, за інформацією начальника обласного центру з гідрометеорології Анатолія Тхорика, максимальні рівні води цьогорічного водопілля на р. Дніпрі в межах Чернігівської області будуть низькими, а на річках Десні та Сеймі нижчими відповідних середніх багаторічних значень.

http://www.unian.net/ukr/news/491752-vesnyana-povin-moje-vidrizati-vid-svitu-31-chernigivske-selo.html

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.