Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 14:36:26

На Чернігівщині правоохоронці застримали хабарника - заступника декана

12.10.2015   09:33Агенцiя

Співробітниками Управління протидії злочинам в сфері економіки УМВС України в Чернігівській області при отриманні неправомірної вигоди «на гарячому» затримано заступника декана заочного відділення одного з вищих навчальних закладів області.

До співробітників управління протидії злочинам в сфері економіки УМВС України в Чернігівській області надійшла оперативна інформація, що один із керівників вишу Чернігівської області системно займається вимаганням грошей із студентів – заочників.

В подальшому, саме під час отримання чергової суми неправомірної вигоди в розмірі 1,5 тис.грн. посадовець і був затриманий правоохоронцями. Гроші від студентки заочної форми навчання призначалися за сприяння у позитивному вирішенні питання щодо складання екзаменаційної сесії.
Слідчим управлінням УМВС України в Чернігівській області зареєстроване кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.
Предмет злочину вилучено. Співробітники міліції перевіряють причетність цієї посадової особи до інших аналогічних злочинів.
Ведеться досудове розслідування.
 
СЗГ УМВС України
в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.