Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 07:49:21

Чернігівська міськрада затвердила Програми з інформаційного забезпечення населення регіону телевізійним та інформаційним продуктом

07.10.2015   19:35

Чернігівська міська рада на пленарному засіданні 53-ї сесії 6 скликання затвердила Програми з інформаційного забезпечення населення регіону телевізійним та інформаційним продуктом комунальних підприємств Чернігівської міської ради «Телерадіоагенства «Новий Чернігів» та «Редакції Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» на 2016-2018 роки.

Програма з інформаційного забезпечення населення регіону телевізійним та інформаційним продуктом комунального підприємства «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» міської ради на 2016-2018 роки має на меті розвиток ефірного цифрового телебачення в регіоні, запровадження нових інформаційних технологій, насичення ринку інформаційними послугами.

В основі концепції мовлення телеканалу покладені завдання: створення суспільно важливих програм різної тематики, забезпечення глядачів оперативною, повною та неупередженою інформацією, висвітлення актуальних та проблемних питань життєдіяльності регіону.

Обсяг фінансування Програми з міського бюджету становитиме протягом 3-х років 6 300,0 млн. грн. Обсяг фінансування Програми за рахунок власних коштів підприємства становитиме протягом 3-х років 5 000,0 млн. грн.

Програма з інформаційного забезпечення населення м. Чернігова друкованим засобом масової інформації газетою «Чернігівські відомості» комунального підприємства «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» міської ради на 2016-2018 роки спрямована на реалізацію державної інформаційної політики щодо утвердження свободи слова, створення сприятливих умов для всебічного висвітлення політичного, соціального, економічного, культурного та духовного життя міста.

Загальні обсяги  фінансування Програми – 3610,0 тис. грн., в тому числі кошти міського бюджету – 1900,0 тис. грн., кошти інших джерел – 1710,0 тис. грн.

Крім того, депутати внесли зміни та доповнення до Програми підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2015 рік, Програми підвищення енергоефективності в установах освіти міста Чернігова на 2015-2019 роки та Програми підтримки та розвитку комунальних підприємств м. Чернігова на 2015 рік.

Згідно з Програмою підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова на 2014-2015 роки депутати надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою по вул. Рибакова для ведення індивідуального садівництва матері загиблого громадянина Павла Старченка, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України й брав безпосередню участь у АТО.

Останні новини Чернігівщини

Спаринг-партнерські ШБУ вчергове розіграли ремонт доріг на 103 мільйони

Спаринг-партнерські ШБУ вчергове розіграли ремонт доріг на 103 мільйони 15:21

17 березня ТОВ «Шляхо-Будівельне управління № 14» підписало договір на поточний середній ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі в м. Чернігів вартістю 103,45 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Замовником виступило Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Водій, авто якого потрапило в ДТП, був з ознаками алкогольного сп’яніння

Водій, авто якого потрапило в ДТП, був з ознаками алкогольного сп’яніння 14:28

Опівночі на лінію "102" надійшло повідомлення, що на вулиці Космонавтів сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль врізався в електроопору.

Козелецький район: триває ліквідація масштабної пожежі лісу

Козелецький район: триває ліквідація масштабної пожежі лісу 14:13

8 квітня о 13:20 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу сухої рослинності та настилу в лісі біля с. Сорокошичі Козелецького району.

Андрій Прокопенко: До боротьби з поширенням коронавірусу долучається все більше мешканців Чернігівщини

Андрій Прокопенко: До боротьби з поширенням коронавірусу долучається все більше мешканців Чернігівщини 13:25

Працівники державних установ та медичних закладів, підприємці, волонтери, громадські активісти, звичайні люди, які розуміють, як важливо згуртуватися в цей непростий момент, долучаються до протидії поширенню коронавірусу.

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19 11:23

8 квітня відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради VII скликання під головуванням міського голови Анатолія Лінника.