Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 22:06:56

Із зони АТО повернулися придеснянські спецпризначенці

03.10.2015   14:00Агенцiя

В ніч з 2 на 3 жовтня бійці батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів» повернулися додому після виконання бойових завдань в зоні АТО в Донецькій області.

Зустрічали міліціонерів біля будівлі УМВС заступник начальника управління кадрового забезпечення УМВС полковник міліції Олег Неруш, а також друзі та колеги.

Командир роти Андрій Чабаненко після шикування доповів полковнику Нерушу про виконання всіх поставлених завдань та благополучне повернення на рідну землю.

Олег Неруш від імені керівництва подякував бійцям за сумлінну службу, а також вручив командиру роти подяку від Курахівського міського голови за відмінну службу.

Після колективного фото на згадку на фоні УМВС, бійці вирушили здавати зброю та амуніцію і поспішили по домівках, адже в понеділок вони вже мають вийти на службу з охорони громадського порядку в місті Чернігові.

В зв’язку з актуальним нині посиленим варіантом несення служби, належна їм 10-дення відпустка буде надана їм трохи пізніше, після проведення місцевих виборів.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини