Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 11:02:25

Цього року платники Чернігівщини сплачують більше військового збору

03.10.2015   08:20Агенцiя

Оподаткування військовим збором подовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Разом з тим, протягом 2014-2015 років внесені зміни, якими розширена база оподаткування військовим збором.

Як повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області Андрій Шалигін, цього року об'єктом оподаткування військовим збором є не лише заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати або виплати і винагороди, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, але і дохід від надання майна в лізинг, оренду, пасивні доходи, нараховані у вигляді дивідендів, роялті, процентів, відсотків та ін., дохід, отриманий платником податку за здані (продані) ним вторинну сировину, побутові відходи, суми грошового забезпечення тощо.

Внесені до законодавства зміни позначилися й на сумах надходжень до бюджету. За вересень від платників Чернігівщини до Державного бюджету надійшло 14 мільйонів гривень військового збору, що на 5,4 мільйона гривень (або на 62,8 відсотка) більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Впродовж року збільшилася і кількість суб’єктів господарювання - податкових агентів, які перераховують військовий збір з 13,1 тисячі до 13,6 тисячі.

Відтак, з початку року надійшло більше 109 мільйонів гривень військового збору. Найбільше його сплачують податкові агенти, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Чернігові, Прилуцькій, Ніжинській, Козелецькій, Чернігівській та Бахмацькій ОДПІ.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина отримала медзасоби для лікувальних закладів

Чернігівщина отримала медзасоби для лікувальних закладів 10:58

До Чернігівської області, як і в інші регіони країни, надійшла партія вкрай необхідних медзасобів та захисного спорядження для медиків та екстрених служб для здійснення заходів з протидії коронавірусу.

На збуті наркотиків військова прокуратура затримала у Чернігові старшого сержанта ЗСУ

На збуті наркотиків військова прокуратура затримала у Чернігові старшого сержанта ЗСУ 10:14

30.03.2020 за процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України в рамках кримінального провадження за ст. 307 ч. 1 КК України викрито та затримано після збуту наркотичних засобів фельдшера медичного пункту однієї з військових частин, дислокованої на Чернігівщині.

Опалювальний сезон в Ніжинській міській ОТГ буде припинено

Опалювальний сезон в Ніжинській міській ОТГ буде припинено 09:56

30 березня під головуванням міського голови відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

У вищому професійному училищі побутового обслуговування шиють маски для медиків

У вищому професійному училищі побутового обслуговування шиють маски для медиків 09:32

У чернігівському Вищому професійному училищі побутового обслуговування зараз шиють маски для медиків. У першу чергу - з другої міської лікарні, яка визначена опорною в лікуванняі хворих з коронавірусом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини