Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 15:03:52

Держекоінспекція на Чернігівщині призупинила діяльність підприємства, що забруднювало довкілля

13.03.2012   12:54Агенцiя

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області під час планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ПАТ "Кінотехпром" (м. Чернігів) виявила порушення вимог ст. 11 Закону України "Про охорону атмосферного повітря".

У своїй діяльності пов'язаній з технічним обслуговуванням та ремонтом автомобілів, виробництвом вузлів, деталей та приладів для автомобілів та напівпричепів, виробництвом автомобільних кузовів, причепів та напівпричепів, для опалення приміщень ПАТ "Кінотехпром" використовує котли на природному газу марки ACV та PROTERM.

Крім того, в процесі технічного обслуговування та ремонту автомобілів ПАТ "Кінотехпром" використовується зварювальний пост.

Вказані пристрої є стаціонарними джерелами викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Експлуатація зварювального посту, трьох котлів на природному газу марки ACV та PROTERM проводиться ПАТ "Кінотехпром" за відсутності дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

У зв'язку з порушенням чинного природоохоронного законодавства експлуатація джерел викидів забороняється законом і підлягає безумовному зупиненню.

http://www.menr.gov.ua/content/article/10277
 

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».