Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 липня, 03:13:42

З 1 жовтня починають діяти штрафи

01.10.2015   10:02Агенцiя

ДПІ у м. Чернігові звертає увагу платників, що з 1 жовтня 2015 року граничний термін реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування становить 15 календарних днів, наступних за датою їх складання (п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України).

За порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних з 1 жовтня 2015 року будуть застосовуватися штрафні санкції, передбачені п. 120¹.1 ст.120¹ Кодексу.

Розмір штрафних санкцій розраховується у відсотках від суми ПДВ, що зазначена в таких податкових накладних/розрахунків коригування, і залежить від кількості днів прострочення:
до 15 календарних днів – 10 відсотків;
від 16 до 30 календарних днів – 20 відсотків;
від 31 до 60 календарних днів – 30 відсотків;
на 61 і більше календарних днів – 40 відсотків.

Штрафи застосовуються до платників, на яких покладено обов'язок реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування, у разі якщо такі податкові накладні/розрахунки коригування підлягають видачі покупцям-платникам ПДВ. Ці норми не застосовуються за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування, складених до 1 жовтня 2015 року (п. 35 підрозділу 2 Перехідних положень Кодексу).
       
У  разі, якщо податкова накладна, яка підлягає видачі платнику ПДВ, та розрахунки коригування до такої податкової накладної незареєстровані в ЄРПН протягом 180 днів від дати їх складання з вини платника, на якого покладено обов'язок такої реєстрації, до нього застосовуються штрафні санкції у розмірі 50 відсотків суми ПДВ, зазначеної в таких податковій накладній/розрахунку коригування.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігівській області за минулу добу +4 нових випадки COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +4 нових випадки COVID-19 13:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину вівторка 14 липня у Чернігівській області за минулу добу виявили чотири нові випадки інфікування коронавірусом. ПЛР-тест підтвердив захворювання у трьох жительок Прилуцького району та однієї жінки з Чернігова. Усі вони перебувають на госпіталізації у закладах охорони здоров’я.

Завершити двотижневу самоізоляцію можна самостійно

Завершити двотижневу самоізоляцію можна самостійно 12:45

Протягом чотирьох місяців на базі КНП «Чернігівський обласний центр громадського здоров’я» ЧОР працює обласна «гаряча» телефонна лінія з протидії коронавірусній інфекції (0800507070).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі 12:37

За минулу добу підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 3 рази залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян та 1 на транспорті.

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну 12:31

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну. Відкритий для учнів та учениць не лише цієї, а й сусідніх загальноосвітніх та спортивних шкіл, він може приймати для занять плаванням до 10 груп на добу.