Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 жовтня, 18:47:11

Прокуратура вимагає усунути порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства щодо оплати праці засуджених

26.09.2015   20:36Агенцiя

Прокуратурою області проведено перевірку дотримання вимог кримінально-виконавчого законодавства щодо оплати праці засуджених, залучених до роботи з господарського обслуговування Чернігівського слідчого ізолятору.

Згідно закону на особовий рахунок засуджених, які працюють на виробництві, зараховується не менш як двадцять п'ять відсотків їх місячного заробітку незалежно від усіх відрахувань.

В той же час, у Чернігівському слідчому ізоляторі працевлаштованим засудженим заробітна плата нараховується у значно менших розмірах, що порушує їх законні права.

На усунення порушень прокуратурою області начальнику управління Державної пенітенціарної служби в області внесено вказівку.

На даний час документ реагування перебуває на розгляді.

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини