Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 21:47:54

Операція "Рубіж-2015" поповнює бюджет

24.09.2015   09:50Агенцiя

На Чернігівщині операція «Рубіж-2015 триває більше двох тижнів. Вона спрямована на профілактику та викриття порушень митного і податкового законодавства суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності.

Спільними робочими групами, до складу яких входять співробітники Чернігівської митниці, податкової міліції та прикордонного загону, в прикордонній смузі, а також на території митних постів проводяться перевірки вантажного автотранспорту щодо відповідності вантажу супровідним документам. Також здійснюється патрулювання так званої «зеленки», або неконтрольованих ділянок кордону з метою виявлення фактів його протиправного перетину.

За результатами проведених заходів складені 3 адміністративні протоколи про порушення митних правил, які полягають у недекларуванні товарів, що переміщувалися через митний кордон України. Товари на суму більше 4,5 млн. грн. вилучені до рішення суду.

Слід зазначити, що санкція статті 472 Митного кодексу України (недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення) передбачає штраф у розмірі 100 відсотків вартості цих товарів та їх конфіскацію.

За рахунок виявлення фактів заниження митної вартості імпортованих товарів та донарахування додаткових платежів поповнюється бюджет. З початку вересня митники забезпечили додаткове надходження до бюджету близько чверті мільйона гривень митних платежів.

Відділ комунікацій  ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини