Великої води цієї весни очікувати не варто
Гідрологи кажуть - паводок буде, а ось шкоди від нього - фактичні НІ.

Чернігівці, які живуть у так званих зонах ризику - наприклад, у районі річкового порту - теж цьогоріч підтоплення не бояться. Ксенія Артемівна мешкає тут останні 50 років. Каже, найстрашніший паводок був у 1970-році. Впевнений, що великої води не буде і чернігівець Анатолій.
Він досвідчений рибалка, тож прогноз на весну робить легко та впевнено. Не роблять ніяких прогнозів щодо паводку, але готові до будь-яких примх природи - Чернігівські рятувальники.
У міській рятувальній станції сьогодні працює 9 чоловік. Усі мають великий досвід у рятуванні людей на воді. Минулої весни вода була у межах русла, згадують гідрологи. Підйому, фактично, не було.
Цьогоріч ситуація не набагато, але зміниться. Єдине, що може постраждати від води - це погреби. Але тут будуть винні вже грунтові води.
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.