Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 01:19:04

Від надзвичайних ситуацій область оберігатимуть ще краще

12.09.2015   10:22Агенцiя

Рекомендації щодо створення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту розглянули сьогодні в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови ОДА Сергій Биконя.

До обговорення долучилися керівники структурних підрозділів ОДА та служб швидкого реагування.

Згідно з частиною першою статті 8 Кодексу цивільного захисту України, з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, створюється єдина державна система цивільного захисту, яка складається з функціональних і територіальних підсистем та їх ланок.

Як зазначив начальник управління організації цивільного захисту, інформатизації та зв'язку Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміінстрації Володимир Селюченко, відповідні заходи здійснюються задля покращення захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період у відповідному регіоні.

Відтак, такі служби мають бути створенні на базі об’єктових підрозділів органів виконавчої влади та входитимуть до складу сил цивільного захисту.

— Час на відпрацювання механізму створення відповідних служб ще є. Однак, ми маємо вивчити досвід інших областей та скласти чіткий графік дій, аби новий орган не просто існував, а й ефективно працював, — на завершення наради зазначив Сергій Биконя.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини