Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 04:17:05

На Чернігівщині завершилася операція "Літо-2015"

11.09.2015   07:08Агенцiя

В ході оперативно-профілактичних заходів за продаж неповнолітнім алкоголю і тютюну до відповідальності притягнуто 74 особи, семи суб’єктам господарювання анульовані ліцензії, до порушників накладено штрафів на 47 тисяч гривень.

З 25 травня до 31 серпня на Чернігівщині проводилися загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи «Літо-2015». На практичному та підготовчому етапах відпрацювання працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей склали 440 адміністративних протоколів, з них 74 адміністративні протоколи за продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів (ст. 156 КУпАП), 193 - за невиконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП), 17 – за доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння (ст. 180 КУпАП).

За матеріалами кримінальної міліції у справах дітей по 53 кримінальних правопорушеннях оголошено про підозру, 45 кримінальних проваджень відправлені до суду.

Протягом літніх канікул правоохоронці розшукали 13 дітей які самовільно залишили місця проживання. Також працівниками КМСД міськрайвідділів області були проведені 80 профілактично-роз’яснювальних лекцій та бесід в дитячих таборах. Відповідні заходи висвітлювалися в електронних та друкованих ЗМІ.

Під час відпрацювання перевірялися заклади торгівлі, які реалізують горілчані і тютюнові вироби. В ході перевірок до адміністративної відповідальності за продаж неповнолітнім алкоголю і тютюну притягнуто 74 особи.

На розгляд до Головного управління державної фіскальної служби України в Чернігівській області за матеріалами міліції в були направлені дані справи для прийняття рішення про скасування ліцензій на право торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, 7 суб’єктам господарювання ліцензії були анульовані та застосовані фінансові штрафні санкції на 47 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.