14 тонн секонд-хенду затримано у справі про порушення митних правил співробітниками Чернігівської митниці
Порушення виявили співробітники служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Чернігівської митниці. Проаналізувавши маршрут автомобіля зі збірним вантажем, що слідував з Республіки Молдова до Російської Федерації, співробітники оперативного відділу звернули увагу на нелогічний маршрут транспортного засобу.
За результатами аналітично-пошукової роботи у взаємодії зі співробітниками податкової міліції Чернігівської області митники провели перевірочні заходи щодо законності переміщення даного вантажу транзитом митною територією України. Перевірку здійснювали у пункті пропуску «Грем'яч» під час виїзду автомобіля з вантажем за межі України. До митного контролю перевізник надав документи, згідно з якими в автомобілі мали знаходитись одяг в асортименті, чоловіче взуття, а також вантаж обладнання, загальною вартістю понад 100 тисяч доларів США.
Під час проведення митного огляду було виявлено факт пошкодження пломбувального тросу в передній частині напівпричепа (між тягачем та напівпричепом). Після відкриття багажного відсіку напівпричепа встановили, що там знаходиться бувший у використанні одяг - секонд хенд. Загальна вага його становить 14 160 кг, кількість вантажних місць - 256, одяг має ознаки такого, що був у використанні.
На даний час митницею порушено адміністративну справу відносно перевізника вантажу - громадянина Російської Федерації. Вантаж, вартість якого за попередньою оцінкою становить 193 тисячі гривень, затриманий. Триває подальша перевірка обставин по справі.
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.