Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 червня, 21:57:04

Понад 885 млн. гривень єдиного внеску надійшло від платників Чернігова

09.09.2015   09:13

З початку року чернігівські страхувальники сплатили до бюджету понад 885 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

За словами  начальника відділу адміністрування  єдиного внеску ДПІ у м. Чернігові Галини Мушенок це на 5,6 мільйонів  гривень більше, ніж за аналогічний період  минулого року.

 На 1 вересня 2015 року в  інспекції перебувають на обліку понад 8 тисяч платників ЄСВ  юридичних осіб та 20 тисяч СГД - фізичних осіб. Вони використовують найману працю близько 88 тисяч громадян, переважна більшість з яких - майже 82 тисячі - працюють у суб'єктів господарювання - юридичних осіб.

«Повідомлення про прийняття працівника на роботу за формою згідно з додатком до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року №413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:
– засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
– на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
– на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами», - нагадала Галина Мушенок.
        
Для подання Повідомлення засобами електронного зв’язку ДФС України розроблено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності», яке розповсюджується на безоплатній основі, зокрема, розміщено в банері «Електронна звітність» в розділі «Платникам податків про електронну звітність» офіційного веб-порталу ДФС України (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/).

У даному програмному забезпеченні платникам надана можливість сформувати Повідомлення про прийняття працівника на роботу, накласти електронно-цифровий підпис та направити його до Єдиного вікна податкової звітності.

Для отримання послуги електронного цифрового підпису на безоплатній основі необхідно звернутися до відділу реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, кім.14, тел.: 77-49-27.
На офіційному інформацій¬ному ресурсі Акредитованого Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України (http://acskidd.gov.ua) в розділі «Реєстрація ко¬ристувачів» розміщено перелік реєстраційних документів (зразки заповнення), необхідних для отримання електронних цифрових ключів для кож¬ної категорії платників податків, інша корисна інформація.
   
Шановні страхувальники! Пам’ятайте, що своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист, а офіційні працевлаштування та заробітна плата сьогодні - гідне пенсійне забезпечення у майбутньому.

Останні новини Чернігівщини

В області створюють систему підтримки людей, які зазнали сексуального насильства, пов’язаного з війною 14:08

Жінки та діти складають переважну більшість серед тих, на кому негативно позначаються збройні конфлікти, включаючи біженців і вимушених переселенців. Чернігівська область є прикордонною. В регіоні велись активні бойові дії, частина території перебувала в окупації. Тому тема підтримки постраждалих від сексуального насильства є дуже актуальною.

У Чернігові поліцейські ліквідували підпільний цех та вилучили понад 11 тонн етилового спирту 11:25

В ході реалізації оперативної інформації оперативники карного розшуку та управління стратегічних розслідувань поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Чернігівського райуправління поліції виявили підпільний цех з фасування етилового спирту в промислових масштабах. Загалом поліцейські вилучили понад 11 тонн етилового спирту.

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції 11:20

Якщо укриття зачинене —подати скаргу можна до Нацполіції на лінію «102».

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону 11:05

28 червня о 18.00 год. Чернігівський драмтеатр ім.Т.Г.Шевченка запрошує на прем’єрний показ вистави «Війна» https://teatr.cn.ua/repertuar/vijna/ , поставленої молодим режисером Олексієм Трішкіним за п’єсою сучасного шведського драматурга Ларса Нурена.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:53

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 пожежу та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини