Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 12:43:57

Знову зафіксовано африканську чуму свиней

07.09.2015   16:17

Міліція бере участь в заходах з ліквідації спалаху африканської чуми свиней в Ічнянському районі.

До чергової частини звернувся в.о. головного лікаря ветеринарної медицини в Ічнянському районі Чернігівської області і повідомив, що в одному з приватних господарств села Максимівка виявлено факт захворювання свиней з клінічними ознаками захворювання на африканську чуму свиней.

Ветеринарною службою були відібрані зразки патологічного матеріалу з даного господарства та направлено до Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарних експертиз м. Києва.
Згідно з висновками у наданих зразках виявлено вірус африканської чуми свиней. Станом на 5 вересня у господарстві загинуло 8 голів свиней.

5 вересня в Ічнянській РДА відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ічнянській районній державній адміністрації, на якій розроблено та затверджено план щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання африканською чумою свиней в районі.

Виставлено ветеринарно-міліцейський пост на в’їзді в с. Максимівка, створена робоча група з працівників Ічнянського РВ УМВС, Державної служби з надзвичайних ситуацій та ветеринарної служби для знищення всіх свиней у господарствах с. Максимівка та огляду господарств у с. Рожнівка.

Наразі проводиться огляд господарств разом з представниками зазначених служб, силами співробітників Ічнянського РВ УМВС виставлено пост. В робочій групі зі знищення свиней задіяні працівники міліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та ветеринарної служби.

Ситуація в зоні спалаху епізоотії контрольована.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини