Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:54:03

За вчинення таких тяжких злочинів як розбої судами Чернігова з початку року засуджено п’ять осіб

07.09.2015   10:16

Прокуратурою м. Чернігова доведено в суді вину молодика, який скоїв розбійний напад на жінку. Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова його засуджено до 4 років позбавлення волі. Державний обвинувач за ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України просив суд призначити саме таку міру покарання.

Обвинувачений — житель Славутича, який був у Чернігові проїздом на чужому автомобілі. Про його моральний бік говорить вже те, що достатньою підставою для скоєння розбійного нападу для нього стало… закінчення в баку бензину. Нібито через це він напав на жінку, яка проходила по вулиці, наніс їй два удари дерев’яною палицею по голові, а після того заволодів її речами.  Потерпіла зазнала тілесних ушкоджень як від ударів, так і від падіння.

Погоджуючись з прокурором в обранні міри покарання, суд врахував також думку потерпілої та її представника, які наполягали на призначенні покарання у виді реального позбавлення волі, та те, що завдана злочином матеріальна шкода не відшкодована.

Наразі засуджений подав апеляційну скаргу на вирок суду, а прокурор  — заперечення на неї. Своє слово ще має сказати апеляційний суд.

Триває робота над притягненням до відповідальності й інших злочинців, які в Чернігові зазіхнули на чуже майно.

За вчинення таких тяжких злочинів як розбої судами м. Чернігова з початку року засуджено п’ять осіб.

Загалом цього року державними обвинувачами прокуратури м. Чернігова підтримано державне обвинувачення у 21 кримінальному провадженні щодо тяжких і особливо тяжких злочинів проти майна громадян. З них у дев’яти кримінальних провадженнях — за фактами таємного викрадення майна, поєднаного з проникненням до житла, іншого приміщення чи сховища, та в семи провадженнях за фактами відкритого викрадення майна громадян, поєднаного з насильством чи погрозою його застосування, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб.

У зв’язку зі зростанням кількості злочинів проти майна громадян прокуратурою м. Чернігова та правоохоронними органами міста вживаються заходи для посилення протидії цим злочинам. Винуватці більш ніж 600 подібних кримінальних епізодів цього року вже потрапили на лаву підсудних.

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини