Оперативна інформація прес-служби ДАІ Чернігівської області
За минулу добу на автошляхах області працівниками Державтоінспекції було виявлено та припинено 78 порушень Правил дорожнього руху.
З яких:
· керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння – 16 фактів;
· перевищення швидкості руху – 13;
· порушень вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг – 3;
· порушень правил розташування транспортних засобів на дорозі (зупинка, стоянка) –3;
· порушення правил пішоходами –4;
· інші порушення – 24
За минулу добу на території області зареєстрована 1 дорожньо-транспортна пригода в яких 1 людина загинула.
Шановні водії, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, будьте пильними на дорозі. Дбаючи про свою безпеку, ви подбаєте про безпеку інших учасників дорожнього руху.
На території обласного центру проводяться заходи з метою профілактики аварійності, попередження та припинення порушень правил дорожнього руху під час надання послуг з перевезення пасажирів «таксистами» та водіями автобусів.
За добу працівниками ДАІ було складено 9 адміністративних протоколів, з них: на водіїв «таксі»-5 протоколів; на водіїв автобусів-4 протоколи.
Також, з метою попередження та недопущення дорожньо-транспортних пригод за участю нетверезих пішоходів, працівниками ДАІ виявлено та передано до нарядів патрульно-постової служби 8 «горе-пішоходів».
Під час нагляду за дорожнім рухом працівниками ДАІ надано посильну допомогу учасникам дорожнього руху, в частині роз’яснення подальшого маршруту руху, надання технічної допомоги, надання консультативної допомоги в межах компетенції.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина отримає 487,2 млн грн від уряду для підготовки до наступної зими в межах Плану стійкості регіону 12:48
Під час візиту Прем’єр-міністерки Юлії Свириденко на Чернігівщину минулого тижня начальник ОВА В’ячеслав Чаус представив План стійкості області.
Допомога сім’ям загиблих Захисників України та чернігівцям із пошкодженим житлом: чергові виплати 12:27
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення у рамках міських соціальних програм, що направлені на підтримку чернігівців, які постраждали внаслідок російської військової агресії.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 11:46
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
Чернігів отримав 15 одиниць спецтехніки для екстреного відновлення в межах спільного проєкту з JICA 11:24
Українські громади продовжують посилювати технічну спроможність для ліквідації наслідків обстрілів у межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції.
На Чернігівщині у найбільшому в Україні лісовому селекційно-насіннєвому центрі офіційно запустили лінію висіву 11:06
У Горбачівському лісництві ДП «Ліси України» в Кіптях працює Чернігівський лісовий селекційно-насіннєвий центр.