Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 лютого, 02:36:26

За добу рятувальники ліквідували 10 пожеж

05.09.2015   09:46Агенцiя

За минулу добу на території області рятувальники ліквідували 10 пожеж, з яких 2 у житловому секторі, 7 - сухої трави та 1 загоряння настилу в лісі.

Так, о 20:41 у Щорському районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку у с. Рогізки. Подолавши відстань у 20 км, на місце події з райцентру прибув пожежно-рятувальний підрозділ. У цей час палали стіни та дах оселі. Вогонь встиг перекинутись на господарчу споруду. Рятувальники одразу приступили до гасіння. О 21:12 вони локалізували, а о 23:55 остаточно ліквідували пожежу. Проте полум’я встигло знищити будинок та сарай. В ході розслідування причини та обставин виникнення пожежі з’ясувалося, що причиною загоряння послужив навмисний підпал. Винну особу встановлюють правоохоронні органи.

О 03:59 у м. Чернігові внаслідок випалювання сухої рослинності ледь не знищено один з житлових будинків по вул. Будьоного. Завдяки вчасному виявленню та злагодженим діям рятувальників пожежу було ліквідовано на початковій стадії її розвитку. Вогнем пошкоджено стіну будинку. Винна особа встановлюється.

У обох випадках жертв та постраждалих немає.

Інші 7 пожеж сталися на відкритій місцевості поблизу або безпосередньо у самих населених пунктах області. Внаслідок цього вигоріло 7,5 га території.

У зв’язку з цим, Управління ДСНС України у Чернігівській області звертається до населення з проханням бути вкрай обережними у поводженні з вогнем, не спалюйте суху рослинність чи сміття. Пам’ятайте, що за умов сухої погоди розпалене багаття, кинутий непогашений сірник або недопалок можуть стати причиною пожежі.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини