Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 11:24:14

Прокуратурою вчергове доведено, що охорона лісу від незаконних порубок покладена на постійного лісокористувача

04.09.2015   10:04

Органами прокуратури області в черговий раз доведено в суді наявність підстав для матеріальної відповідальності лісокористувача за незаконну порубку лісу у випадку невстановлення винних осіб.

Так, на території Чернігівського району вздовж залізничної колії Горностаївка-Чернігів невстановленими особами здійснена незаконна порубка 27 дерев породи дуба, якими територіальній громаді заподіяно збитки на суму майже 170 тис. грн.

Цю суму має відшкодувати лісокористувач, який не забезпечив схоронності лісу.

З метою поновлення порушених прав територіальної громади прокуратурою області до Господарського суду міста Києва пред’явлений позов до ДТГО «Південно-Західна залізниця», в користуванні якої перебуває земельна ділянка, де здійснено незаконну порубку лісових насаджень.

Як вже повідомлялося раніше, з позицією прокурора погодився і Вищий господарський суд України при розгляді аналогічних справ, де відповідачами виступали лісогосподарські підприємства.

Отже, як доведено прокурором та підтверджено судом, лісокористувач, згідно з положеннями Лісового кодексу України, мав забезпечити охорону і збереження лісового фонду та не допустити самовільних рубок лісу, що спричиняють матеріальну шкоду лісовому фонду України, який перебуває під охороною держави.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.