Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 22:15:56

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

04.09.2015   10:02Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 03 вересня по 08 годину 04 вересня 2015 року.

МНС

МНС

Пожежі:

Зареєстровано 10 пожеж, з яких 2 в житловому секторі та 8 в природних екологічних системах (1 не підлягає обліку).  Вогнем знищено 2 та пошкоджено 1 будівлю, вигоріло 9,454 га території. Причинами пожеж стало необережне поводження з вогнем та підпал.

 

Прогноз погоди на 04 вересня 2015 року

Мінлива хмарність, вночі місцями невеликий короткочасний дощ, вдень без істотних опадів. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 13-18º, вдень 22-27º тепла.
По Чернігову вночі невеликий короткочасний дощ, вдень без істотних опадів. Температура вночі 15-17º, вдень 25-27º тепла.



Шторм-прогноз пожежної небезпеки


Пожежна небезпека в лісах області очікується 5 класу (надзвичайна пожежна небезпека).



Радіаційний фон на території області складає:

м. Чернігів - 13 мкр/год, м. Щорс - 11 мкр/год, с. Покошичі - 11 мкр/год, м. Семенівка - 12 мкр/год, м. Ніжин - 11 мкр/год, м. Прилуки -  11 мкр/год, м. Остер - 12 мкр/год.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.