Оперативниками ДПІ у м. Чернігові виявлено 19 кримінальних правопорушень
За матеріалами, зібраними співробітниками оперативного управління ДПІ у м. Чернігові протягом 2015 року, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення 19 кримінальних правопорушень.
За усіма фактами порушення податкового законодавства розпочато кримінальні провадження. Із загальної кількості виявлених порушень: 13 - за ст. 212 Кримінального кодексу України «Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів», 4 - за ст. 204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», 1- за ст.191 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» та 1- за ст.212-1 КК України «Ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
За результатами досудових розслідувань матеріали 5 кримінальних проваджень направлено до суду.
Також за участю оперативних підрозділів упереджено 11 спроб незаконного відшкодування з бюджету податку на додану вартість на загальну суму понад 24 мільйони гривень.
У ході виконання оперативно – профілактичних заходів з незаконного обігу вилучено товарів на суму понад 16 млн. грн., у тому числі: лікеро-горілчаних виробів на 5,8 тис. гривень, тютюнових виробів на 80,2 тис. гривень та паливно-мастильних матеріалів на 15,4 млн. гривень.
Останні новини Чернігівщини
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.
Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58
У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.