Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 11:53:33

На школі, в якій навчався загиблий міліціонер, відкрито меморіальну дошку

04.09.2015   07:19

В селі Велика Дорога працівники Ніжинського міськвідділу УМВС в Чернігівській області відкрили пам’ятний знак на школі, де навчався їх загиблий колега Микола Коваль.

Меморіальна дошка була встановлена за ініціативою Ніжинського міськвідділу УМВС та Ради ветеранів міськвідділу. Пам’ятний знак вшановує подвиг інспектора дорожньо-патрульної служби ДАІ сержанта міліції Миколи Миколайовича Коваля, який трагічно загинув під час виконання службових обов’язків 9 серпня 1977 року.

У пам’ятних заходах взяли участь працівники Ніжинського міськвідділу міліції, ветерани органів внутрішніх справ, представники громадськості, учні та педагогічний колектив Великодорізької загальноосвітньої школи.
- Це було давно, але геройські вчинки людей залишаються в наших серцях надовго, щоб виховувати молодь на прикладах доблесті, відваги та мужності старшого покоління, - цими словами Голова Ради ветеранів Ніжинського міськвідділу міліції розпочав пам’ятний захід.

Ветеран розповів присутнім короткий, але яскравий життєвий шлях загиблого правоохоронця. Голова ветеранської організації органів внутрішніх справ міста Бахмача Олександр Матіско у 70-ті роки працював разом з Миколою Ковалем. Офіцер згадував колегу як сміливого, вірного присязі міліціонера, який ніколи не боявся труднощів та завжди йшов до поставленої мети.

Право відкрити меморіальну дошку було надано заступнику начальника Ніжинського МВ УМВС в Чернігівській області майору міліції Сергію Черненку та голові Ради ветеранів ОВС Ніжинського міськвідділу Юрію Михайлову.

На урочистих заходах була присутня і дружина Миколи Коваля – Галина Григорівна, яка подякувала ветеранам, міліціонерам та жителям села за встановлення пам’ятного знаку.

Присутні поклали квіти до меморіальної дошки правоохоронця, який на власному прикладі довів, що справжній міліціонер завжди захищає Закон, навіть ціною власного життя.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.