Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 09:55:44

В день знань всі школи чернігова пильно охороняла міліція

01.09.2015   14:55

1 вересня по всій країні святкується День знань. В цей день святково вбрані українські школярі з букетами квітів поспішають до школи, до своїх класів аби зустрітися з друзями, обмінятися враженнями від канікул, знову сісти за парти, щоб вирушити в цікаву країну знань.

Особливо урочистим є це свято для першокласників, адже вони вперше переступають поріг школи, і тому особливо важливо, щоб цей перший крок був зроблений по вірній стежині життя.

1 вересня - особливий день і для правоохоронців. Сьогодні працівники міліції вирушають до шкіл охороняти громадський порядок та спокій всіх учасників свята: школярів, батьків, вчителів та гостей урочистих лінійок.

Працівники ДАІ в цей день підтягуються ближче до навчальних закладів для контролю за дорожнім рухом аби в повній мірі забезпечити безпеку маленьких пішоходів та їх наставників.

А працівники кримінальної міліції у справах дітей йдуть у класи, щоб провести з дітьми «урок безпеки» - лекцію на правову тематику антинаркотичного та антиалкогольного спрямування, адже, як правило, саме під впливом алкоголю та наркотиків скоюється левова частка всіх злочинів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів 09:54

Через постійні відключення світла підприємці міста Чернігова активно використовують для роботи своїх закладів генератори.

 2 лютого: Цей день в Україні та в світі

2 лютого: Цей день в Україні та в світі 09:47

ДЕНЬ 344 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 344 RUSSIAN AGRESSION

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

АНОНСИ ПОДІЙ