Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 11:19:39

Від продажу земельних ділянок і прав оренди на них бюджети поповнились майже на вісім мільйонів гривень

31.08.2015   14:17Агенцiя

У Чернігівській області впродовж 2015 року від продажу земельних ділянок та прав оренди на них бюджети всіх рівнів отримали 7,88 млн грн.

За результатами проведення земельних аукціонів до державного бюджету спрямували 4,537 млн гривень. Місцеві бюджети поповнились на 3,342 млн гривень.

На торгах продали 39 земельних ділянок державної та комунальної власності. Загальна площа наділів складає 29,39 гектари. Від продажу вдалось отримати кошти у сумі 6,8 млн. гривень.

На інших земельних торгах у Чернігівській області продали право оренди на 37 земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Загальна площа земель складає 1066,2 гектарів. Обсяг річної оренди становить 714,5 тис. гривень.

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області додатково визначили 96 земельних ділянок, права оренди на які планують продати на торгах. Площа земель становить близько близько 4,1 тис. гектарів. Землевпорядники завершили процедуру підготовки до аукціону для 45 земельних ділянок. Наділи знаходяться на території Бахмацького, Городнянського, Новгород-Сіверського, Сосницького, Чернігівського та Щорського районів області.


Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».
Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина отримала медзасоби для лікувальних закладів

Чернігівщина отримала медзасоби для лікувальних закладів 10:58

До Чернігівської області, як і в інші регіони країни, надійшла партія вкрай необхідних медзасобів та захисного спорядження для медиків та екстрених служб для здійснення заходів з протидії коронавірусу.

На збуті наркотиків військова прокуратура затримала у Чернігові старшого сержанта ЗСУ

На збуті наркотиків військова прокуратура затримала у Чернігові старшого сержанта ЗСУ 10:14

30.03.2020 за процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України в рамках кримінального провадження за ст. 307 ч. 1 КК України викрито та затримано після збуту наркотичних засобів фельдшера медичного пункту однієї з військових частин, дислокованої на Чернігівщині.

Опалювальний сезон в Ніжинській міській ОТГ буде припинено

Опалювальний сезон в Ніжинській міській ОТГ буде припинено 09:56

30 березня під головуванням міського голови відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

У вищому професійному училищі побутового обслуговування шиють маски для медиків

У вищому професійному училищі побутового обслуговування шиють маски для медиків 09:32

У чернігівському Вищому професійному училищі побутового обслуговування зараз шиють маски для медиків. У першу чергу - з другої міської лікарні, яка визначена опорною в лікуванняі хворих з коронавірусом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини