Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 вересня, 10:33:51

Від продажу земельних ділянок і прав оренди на них бюджети поповнились майже на вісім мільйонів гривень

31.08.2015   14:17Агенцiя

У Чернігівській області впродовж 2015 року від продажу земельних ділянок та прав оренди на них бюджети всіх рівнів отримали 7,88 млн грн.

За результатами проведення земельних аукціонів до державного бюджету спрямували 4,537 млн гривень. Місцеві бюджети поповнились на 3,342 млн гривень.

На торгах продали 39 земельних ділянок державної та комунальної власності. Загальна площа наділів складає 29,39 гектари. Від продажу вдалось отримати кошти у сумі 6,8 млн. гривень.

На інших земельних торгах у Чернігівській області продали право оренди на 37 земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Загальна площа земель складає 1066,2 гектарів. Обсяг річної оренди становить 714,5 тис. гривень.

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області додатково визначили 96 земельних ділянок, права оренди на які планують продати на торгах. Площа земель становить близько близько 4,1 тис. гектарів. Землевпорядники завершили процедуру підготовки до аукціону для 45 земельних ділянок. Наділи знаходяться на території Бахмацького, Городнянського, Новгород-Сіверського, Сосницького, Чернігівського та Щорського районів області.


Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».
Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

Останні новини Чернігівщини

Журналісти дізналися про перспективи децентралізації

Журналісти дізналися про перспективи децентралізації 10:14

16 представників засобів масової інформації з Дніпропетровської, Кіровоградської, Чернігівської та Харківської областей дізналися про запропоновані зміни до Конституції в частині децентралізації.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:31

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 вересня до 8:00 30 вересня 2020 року.

Винуватця ДТП, в якій постраждало двоє неповнолітніх,  засуджено до 5 років позбавлення волі

Винуватця ДТП, в якій постраждало двоє неповнолітніх, засуджено до 5 років позбавлення волі 08:46

Судовий розгляд резонансної дорожньо-транспортної пригоди, яка мала місце 5 лютого 2020 року, завершено. Публічне обвинувачення стосовно 21-річного уродженця Броварського району Київської області підтримували у суді прокурори Чернігівської обласної прокуратури.

Поліція затримала іноземця за розповсюдження порнографічних матеріалів

Поліція затримала іноземця за розповсюдження порнографічних матеріалів 08:35

Поліцейські встановили особу підозрюваного у ввезенні в Україну та розповсюдженні на її території предметів порнографічного характеру.