Оперативна інформація прес-служби ДАІ Чернігівської області
За минулу добу на автошляхах області працівниками Державтоінспекції було виявлено та припинено 77 порушень Правил дорожнього руху.
З яких:
· керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння –17 фактів;
· перевищення швидкості руху – 14;
· порушень вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг – 2;
· порушень правил розташування транспортних засобів на дорозі (зупинка, стоянка) – 3;
· порушення правил пішоходами – 7;
· інші порушення – 20
За минулу добу на території області дорожньо-транспортних пригод не зареєстровано.
Шановні водії, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, будьте пильними на дорозі. Дбаючи про свою безпеку, ви подбаєте про безпеку інших учасників дорожнього руху.
На території обласного центру проводяться заходи з метою профілактики аварійності, попередження та припинення порушень правил дорожнього руху під час надання послуг з перевезення пасажирів «таксистами» та водіями автобусів.
За добу працівниками ДАІ було складено 9 адміністративних протоколів, з них: на водіїв «таксі»-5 протоколів; на водіїв автобусів -4 протоколи.
Також, з метою попередження та недопущення дорожньо-транспортних пригод за участю нетверезих пішоходів, працівниками ДАІ виявлено та передано до нарядів патрульно-постової служби 5 «горе-пішоходи».
Під час нагляду за дорожнім рухом працівниками ДАІ надано посильну допомогу учасникам дорожнього руху, в частині роз’яснення подальшого маршруту руху, надання технічної допомоги, надання консультативної допомоги в межах компетенції.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.