Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 13:01:14

Діалог миру почали налагоджувати із Чернігова. ФОТОрепортаж

31.08.2015   08:12Агенцiя

Спілка жінок України разом з Урядом Великої Британії запровадили у нашій країні програму «Миротворення в Україні: жіноче обличчя миру».

Ця миротворча програма має на меті започаткувати діалог між жінками-активістами з різних регіонів країни та створити майданчик, де вони зможуть висловити свої побоювання, обмінятися баченнями перспектив, а також обговорити наболілі проблеми. Програма складається із циклу семінарів, що проходитимуть у 16 регіонах України до березня наступного року.


Перша така зустріч у рамках програми відбулась 27 серпня у Чернігові на базі обласної організації Спілки жінок України та підприємства «Навчально-методичний центр профспілок». У ній взяли участь жінки-громадські діячі, переселенці, волонтери, представники органів виконавчої влади, а також представниці Запорізької, Кіровоградської, Рівненської та Миколаївської областей.

Привітав учасників семінару на древній Чернігівській землі перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич.

Протягом двох днів, саме стільки триватиме семінар у Чернігові, учасники заходу обговорили цілу низку актуальних тем. Це, зокрема, роль жінок у розв’язанні конфлікту в Україні та примирення людей з різних регіонів; співпраця між представниками влади та громадськими організаціями задля сприяння миротворчим процесам; волонтерський рух та родини переселенців та багато інших актуальних питань.

Фоторепортаж Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 10:50

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі 10:36

Чернігівці мають можливість обрати найкращі, на їх думку, 3 великих та 3 малих проєкти і віддати за них свій голос.

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу "ІСКА" 10:16

З 17 по 20 вересня у Чернігові проходить Чемпіонат України з кікбоксингу «ІСКА» серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку і дітей старшого віку.

"Велике прибирання" на Чернігівщині: Богдан Боруховський прибирав берег р. Стрижень 10:10

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський спільно із Юрієм Болоховцем та Шустом долучився до проведення Міжнародного дня чистих берегів на Чернігівщині.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою 09:58

20 вересня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Менського району викрито грубе порушення Правил рибальства.