Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 11:24:40

Рятувальники спільно з міліцією та лісокористувачами проводять профілактичні рейди

31.08.2015   07:31Агенцiя

Рятувальники за допомогою ЗМІ вже не раз звертали на це увагу населення і, здавалося б, що люди повинні усвідомлювати всю серйозність такої ситуації та більш уважно ставитися до виконання протипожежних вимог. Проте велика кількість щоденних тривожних повідомлень, що надходять на лінію Служби порятунку «101» свідчить про інше.

У зв’язку з цим, співробітники апарату та районних підрозділів Чернігівського обласного Управління ДСНС України спільно з міліцією і лісокористувачами щодня організовують виїзди профілактичних рейдових груп. Завданням останніх є забезпечення контролю за станом дотримання населенням протипожежних заходів під час перебування у лісопаркових зонах і на торфовищах та виявлення фактів спалювання сухої рослинності на полях, лугах і у населених пунктах.

Також, в ході рейдів їх учасники проводять пожежно-профілактичні бесіди з людьми, вручають їм відповідні пам’ятки, експрес-інформації та листівки. Проте, нажаль, існують випадки, коли окремі особи належним чином не реагують на поради фахівців і знову продовжують наражати на небезпеку не тільки себе, але й і оточуючих людей та лона природи. На такі факти рейдові групи вимушені реагувати вже шляхом притягнення порушників безпеки до адміністративної відповідальності.  


З цим рятувальники вкотре закликають населення обережно поводитися з вогнем, утриматися від відвідування лісів і торфовищ, ні в якому разі не розводити там або поблизу них вогнища, не курити та не користуватися феєрверками. Якщо Ви отримали від уповноважених служб дозвіл на спалювання рослинності чи сміття на присадибній ділянці, то перш, ніж розпалити багаття, розчистіть навколо нього суху траву в радіусі 1 м чи обкопайте. Не розводьте вогнища у вітряну погоду та ближче 30 м від будівель.

Постійно контролюйте процес горіння, адже поривами вітру або по сухій траві полум’я може вмить перекинутися на житлові чи господарчі будівлі, автомобілі, дерева тощо. Також, слідкуйте за розвагами дітей, які без нагляду дорослих можуть вигадати небезпечні ігри з вогнем.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік 10:27

Продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде проводитися до 30 вересня 2020 року.

Виставка творів Леоніда Могучова

Виставка творів Леоніда Могучова "Духовна спадщина України" 10:20

Відкрилася виставка талановитого чернігівського художника-графіка Леоніда Могучова «Духовна спадщина України» в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».