Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 10:34:15

Усмішка сильніша за зброю

07.03.2012   08:16

В Чернігові, до міжнародного жіночого дня визначено переможниць фотоконкурсу "Усмішка сильніша за зброю" на призи почесного президента Благодійного фонду імені двічі героя Радянського союзу О.Г. Молодчого Олександра Шкурата.

Його організаторами виступили газета "Деснянская неделя", Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України в м.Чернігові і Благодійний фонд ім. двічі Героя Радянського Союзу О.Г. Молодчого.

Упродовж лютого в кожному номері популярного тижневика "Деснянская неделя" друкувалися фотографії  конкурсанток, жінок-військовослужбовців Чернігівського гарнізону. Всі бажаючи голосували за учасницю, яка найбільш сподобалася, відправляючи sms-повідомлення з її особистим номером.

Ідея акції полягала в тому, щоб показати громаді Чернігова, що захисники Вітчизни визначаються не лише силою, мужністю та благородством, а у столітті гендерної рівності до цих внутрішніх якостей додалась ще й жіноча краса. Саме тому, щоб переконатися, наскільки добре українське військо "озброєно" красою, організатори і започаткували цей конкурс.
- Ми ще раз підтвердили, що в наших Збройних Силах служать найкращі представниці прекрасної статі. Що немає зброї сильнішої за чарівну жіночу усмішку, яка нас, чоловіків, обеззброює, а інколи вражає наповал, - наголосив начальник регіонального медіа-центру  Міністерства оборони України в м.Чернігові Валентин Буряченко.

- Приємно відзначити активність з якою чоловіки, рідні, колеги по службі, загалом читачі взяли участь у голосуванні. Ми отримали понад три з половиною тисяч sms-повідомлень, які надходили навіть вночі. Напевне від співслужбовців з бойового чергування, - поділилася редактор газети "Деснянская неделя" Наталія Бушай.

Голосування за конкурсанток виявилося таким щільним, а різниця між ними сягала один-два повідомлення, що журі вирішило вважати переможницями одразу п'ятеро дівчат. Ними стали: Вікторія Вильотнікова і Світлана Рубіс з 8 командного пункту армійської авіації, Олена Бабак - з 30-го окремого лінійно-вузлового полку зв'язку, Тетяна Корбаш - з регіонального центру радіоелектронного центру "Північ" та Наталія Новик, головний балетмейстер військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

-  Я користуюсь цією зброєю на службі, на сцені і взагалі в повсякденному житті. Посмішка прикрашає жінку, робить її особливою та унікальною, - поділилася таємницею Наталія Новик.  
    
Всі переможниці отримали дипломи і квіти, а також подарунки від  почесного президента Благодійного фонду ім. двічі Героя Радянського Союзу О.Г.Молодчого, депутат міської ради Олександра Шкурата.  Їх вручив його помічник Володимир Хорошковський.

Останні новини Чернігівщини

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів 09:18

Засновуючи цей Всесвітній день, ООН ставила своїм завданням залучення уваги держав до проблем здорового харчування населення.

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 09:17

7 червня православні та греко-католики святкують Трійцю.

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2 19:12

Голи: Фернандо, 4, Марлос, 26, 51 - Фаворов, 32, Будківський, 89.

АНОНСИ ПОДІЙ