Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 05:34:22

Працівники кримінальної міліції у справах дітей провели профілактичний рейд

29.08.2015   10:16Агенцiя

Оперативники КМСД УМВС в Чернігівській області вирішили власноруч перевірити стан справ у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах.

В ході операції працівники кримінальної міліції у справах дітей УМВС відвідали з перевіркою 11 районів області. Мета – на власні очі побачити як нині живуть сім’ї, які перебувають на обліках служби у справах дітей райдержадміністрацій.

Також оперативники мали встановити наскільки сумлінно працівники КМСД районних відділів внутрішніх справ Чернігівщини виконують свої обов’язки, чи відвідують ці сім’ї, чи контролюють батьків, що зловживають алкоголем чи вчиняють насильство у сім’ї.

Міліціонери цікавилися побутовими умовами, в яких виховуються неповнолітні, їх харчуванням та вихованням, психологічним кліматом у родинах.

Водночас представники обласного апарату мали на меті й надати практичну допомогу працівникам кримінальної міліції у справах дітей міськрайвідділів області та провести профілактичну роботи з сім’ями, особливо для запобігання фактам насильства у сім’ях.

В ході перевірки правоохоронці встановили, що декілька сімей в Менському, Куликівському та Сосницькому районах батьки неналежним чином виконують свої обов’язки, що виражається в непідтримці духовного і морального розвитку дитини. Батьки не вживають заходів до створення належних побутових умов, належного харчування, чим порушують вимоги Закону України «Про охорону дитинства». Враховуючи це, батьки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Водночас і представникам КМСД згаданих районів необхідно активізувати профілактичну роботу та налагодити взаємодію з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Загалом в ході відпрацювання правоохоронці відвідали 22 сім’ї. Серед них були й такі батьки, що вже взялися за розум і перестали зловживати алкоголем й нині клопочуться про повернення їм дітей, які знаходяться в центрах соціально-психологічної реабілітації.

У свою чергу правоохоронці за підтримки органів влади взялися сприяти у наданні допомоги цим сім’ям. Потреби найрізноманітніші - дрова до опалювального сезону, дитячі речі, провести ремонт помешкання, а комусь і посприяти у працевлаштуванні, надати психолога дитині та підготувати її до школи.

Нині правоохоронці, представники служби у справах дітей райдержадміністрацій та органи місцевого самоврядування відпрацьовують механізми надання сім’ям, що потрапили у складні життєві обставини, дієвих механізмів надання реальної допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.