Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 листопада, 01:45:31

До 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України завітав «Легіон» патріотів

28.08.2015   15:17Агенцiя

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України військові організували і провели пізнавальну екскурсію для 70-ти учасників Всеукраїнського військово-патріотичного табору «Легіон», який проводить Національна скаутська організація України – «Пласт».

В рамках програми візиту юнаки оглянули військову техніку, зокрема БМП, БТР та танки різних модифікацій, навчальний клас управління бойовими машинами, відвідали танкодром, де вживу побачили бойові машини в роботі.

Також з учасниками табору «Легіон» було проведено заняття в спеціальному електронному тирі. Пластуни поспілкувалися з солдатами, які нині проходять підготовку в навчальному центрі, а також з учасниками АТО.

Головною метою табору «Легіон» є проведення військово-патріотичного виховання пластової молоді, популяризація військової служби, заохочення до обрання професії військового, зокрема, до навчання у військових вишах з метою подальшої служби офіцером.

Організація «Пласт» має більш ніж 100-річну історію, її осередки діють по всій Україні. Нині в зоні АТО 140 пластунів захищають Україну в лавах Збройних Сил України та інших силових структур. Четверо колишніх скаутів поклали своє життя в боротьбі за Батьківщину.

Співпраця «Пласту» і Міністерства оборони України здійснювалася і раніше, а нині вона набирає нових обертів і триватиме й надалі

Підполковник Олександр ПАРІЙ

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини