Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 07:39:39

“Права за сало” не пройшли

06.03.2012   16:35

Днями до чергової частини Талалаївського РВ УМВС в Чернігівській області із письмовою заявою звернувся житель села, сусіднього з Талалаївським районом, в якій просить вжити заходів реагування до начальника однієї з інспекцій сусідньої Райдержадміністрації, який вимагає від нього хабар у вигляді пляшки коньяку, банки кави та 400 доларів США за видачу йому посвідчення без навчання на право керування транспортним засобом.

В ході реалізації оперативних матеріалів, співробітниками Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області спільно з колегами з Талалаївського райвідділу УМВС при отриманні хабара “на гарячому” посадовця було затримано.

Цей керівник, являючись посадовою особою, державним службовцем 11 рангу 6 категорії, першого березня отримав в своєму службовому кабінеті те, що вимагав від громадянина за видачу посвідчення тракториста-машиніста без складання іспитів з правил дорожнього руху та правил використання техніки.

Посадовець у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення. Предмет хабара вилучено.

Відносно керівника прокуратурою Талалаївського району порушено кримінальну справу за ч.3 ст.368 КК України, “одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище” що передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини