Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 11:13:56

Міграційна служба Чернігівщини долучилася до масштабного проекту з надання всебічної безоплатної юридичної допомоги вимушеним переселенцям

26.08.2015   15:40Агенцiя

УДМС України в Чернігівській області долучилося до участі в реалізації масштабного проекту «Адвокація, правовий захист, заснований на громадських принципах, житлова і непродовольча допомога внутрішньо переміщеним особам і населенню постраждалому в результаті конфлікту в Україні».

Реалізують проект у 20-ти областях України Датська Рада у справах біженців у партнерстві з ВБФ «Право на захист», за фінансової підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Партнером проекту в Чернігівській області стала Громадська організація «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини».

Захід передбачає надання всебічної безоплатної  юридичної та консультаційної підтримки, адвокатської допомоги, зокрема в національних і міжнародних  судових інстанціях, з правових питань щодо їхнього статусу, отримання соціальних  гарантій та пільг, працевлаштування, переоформлення прав власності та документів, компенсацій за пошкоджене або втрачене внаслідок  бойових дій майно тощо.

Функція міграційної служби у співпраці в проекті – сприяння в інформуванні громадян як безпосередньо, так і через територіальні підрозділи, до яких звертаються вимушені переселенці з вирішення юридичних та інших питань, про діяльність  проекту та можливість отримання вимушеним переселенцям фахової безоплатної допомоги.

«Наразі в нашому Управлінні задіяно всі інформаційні ресурси з детальною інформацією про діяльність проекту, роз’ясненнями із зазначенням адреси і номером телефону, куди можуть звертатися по допомогу вимушені переселенці. Інформаційну кампанію проводимо як в обласному апараті, так і в кожному із територіальних підрозділів, а їх – 24. Сподіваюся, що наша участь у здійсненні цього важливого проекту сприятиме насамперед реалізації Закону України «Про  забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та інших правових актів щодо реалізації прав вимушених переселенців, а також відповідатиме нинішньому курсу держави на реалізацію принципу верховенства права та забезпечення прозорості діяльності органів влади», - зазначила начальник УДМС України в Чернігівській області Ксенія Лук’янець.

Тож,   аби отримати правову чи іншу інформацію   щодо свого статусу вимушені переселенці, які перебувають на території Чернігівської області можуть звертатися  до Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за адресою: вул. Горького, буд. 57, м. Чернігів, 14000, телефон «гарячої лінії» (0462)612-532.
 

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини